Кумедний гороскоп: що станеться, якщо всі знаки Зодіаку застрягнуть в одному ліфті

У ліфті, що застряг першим дасть про себе знати гучний Овен. “Що відбувається? Що значить «застряг»?! », – закричить він, нетерпляче барабанячи в двері.

Лев тут же опиниться в центрі уваги і постарається взяти ситуацію під свій контроль: «Не хвилюйтеся! Я подбаю про це. Всю відповідальність беру на себе. Я розберусь з цим!”

Але цього не зможе допустити Скорпіон: «Ти? Та хто ти такий, чорт візьми? Чому саме ти будеш цим займатися? Я сам подбаю про це!»

Терези постараються вирішити проблему мирним шляхом, але так і не зупиняться ні на одному з варіантів: «Не треба сперечатися. Давайте вирішимо цю проблему мирно. Може, покличемо на допомогу? Або давайте почнемо стрибати всі разом, щоб зрушити ліфт? Або все-таки почекаємо? Я не знаю … що ж нам робити? »

Близнюки демонструють готовність спілкуватися і знайомитися з іншими людьми: «Як справи? Звідки ти? Я просто приїхав в гості … »Вони вже встигли представитися всім і почали керувати шоу.

Втручається Телець: «А в чому взагалі проблема? .. Ми могли б перекусити, поки чекаємо допомоги». Після чого дістає з сумки цукерки, бутерброди і шоколадні батончики.

Діва в жаху: «На підлогу падають крихти! Де віник, де пилосос? Це якесь неподобство! »

Стрілець стоїть в роздумах з упакованою дорожньою сумкою. Він через ці події пропустив рейс на літак в саме екзотичне місце планети … Але нічого, в його голові вже дозріває план подорожі в інше екзотичне місце.

Поки Лев і Скорпіон б’ються, Козеріг, не втрачаючи холоднокровності, авторитарним тоном намагається змусити кого-небудь полагодити ліфт.

Водолій сам намагається щось зробити (розсунути двері, висадити люк на даху кабіни) в надії врятувати застряглих людей.

Риби туляться в кутку: «О, Боже, це доля, ми всі помремо !!!»

Отже, подумайте двічі, з ким ви хочете опинитися поруч у критичній ситуації.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!