Магнітні бурі у листопаді 2019: чого чекати українцям

 

В листопаді прогнозують дві сильні магнітні бурі. Вони пройдуть в кінці місяця. Пояснюємо, чи можуть метеоудари впливати на вас.
Першу половину місяця сонце буде спокійним і магнітних бур не передбачається.

Коли будуть магнітні бурі в листопадіВ деякі дні місяця очікується невелике порушення магнітосфери: 23, 24, 25, 26, 27 і 28 листопада.

Як магнітні бурі впливають на здоров’я?

Деякі люди скаржаться на головний біль і погане самопочуття під час магнітних бур. Однак ніякі дослідження це не змогли підтвердити. Швидше за все люди самі себе так налаштовують, коли дізнаються про магнітну бурю.

Електромагнітна активність там відбувається постійно і якщо вона досягає Землі, то починає взаємодіяти з магнітним полюсом нашої планети, що викликає полярне сяйво, а не мігрень. Магнітосфера Землі нейтралізує електромагнітний вплив нашої зірки, тому малоймовірно, що його може відчувати організм людини.

В одному з досліджень було проаналізовано 63 мільйони твітів, що містять слова “мігрень” або “головний біль”. Графік активності таких повідомлень було підтверджено графіком активності Сонця, і в кінцевому підсумку взагалі не збігався.

Ми радимо стежити за своїм здоров’ям, щоб зрозуміти чи дійсно на вас впливають магнітні бурі, адже це можуть бути симптоми інших захворювань.

Джерело telegraf.com.ua

 

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!