Мама-пітбуль цілувала кожне цуценя, яке забирали люди

Бездомний пітбуль, яку пізніше назвуть Веселкою, ніколи не намагалася зав’язати дружбу з людьми. Життя на вулиці навчило її бути обережною і недовірливою, але сталося те, чого тварина передбачити не змогла.

Через 48 годин після народження її щенят на Каліфорнію обрушився шторм з рекордними дощами. Веселка сховала новонароджених малюків в заростях, але це не сильно збільшувало шанси новоявленого сімейства …

Не те щоб Веселку гнали звідусіль. Навпаки – місцеві жителі неодноразово в останні місяці помічали її і намагалися підгодувати або відвезти в притулок. Але собака завжди тікала.

Коли вибухнула гроза рятувальники, які прибули на терміновий виклик, довго не могли зрозуміти, де вона сховалася.

Кущі – ненадійне укриття, але відшукати в них невеликий об’єкт в ночі, під дощем і зі звичайним ліхтариками було непросто. А негода тим часом посилювалася …

Знайдені! Тепер потрібно було завоювати довіру Веселки, яка могла б вислизнути за звичкою, але не кинула цуценят. Захищатиме, нападе, доведеться присипляти? Але все обійшлося ласкою і декількома порціями корму.

Рятувальник обережно взяв цуценя і потягнув назовні, геть з імпровізованого лігва. Веселка стрепенулася, насторожилася і … лизнула малюка в ніс.

Ніби заспокоюючи – все буде добре. Одного за одним люди діставали цуценят і кожен отримував від мами прощальний поцілунок. Сама собака залишалася в лігві і не знала, куди забирають її дітей.

Підсумок рятувальної операції: худа, що вимагає відходу, але в цілому здорова мама і вісім гарненьких цуценят.

На згадку про умови, в яких вони з’явилися в притулку, їх назвали в честь стихії: Грім, Бриз, Туман, Спалах, Блискавка, Шторм, а двох найменших – Капелька і Мряка.

Веселка стала Веселкою і на очах перетворилася в саму доброзичливу собаку на світі, яка нібито хотіла негайно компенсувати всі дні життя без людської турботи.

Цуценята підростають і незабаром будуть готові знайти нові будинки. Веселка тепер не цурається людей і вона не проти, щоб її діти також отримали свої сім’ї. Зворушливе відео рятувальної операції:

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!