Математичне рівняння, яке розділило інтернет на два табори, нарешті було вирішено математиком.

Кілька днів тому в Твіттері була опубліковане просте на перший погляд завдання. Пост набрав 4 тисячі ретвітів, 15 тисяч лайків і мало не став причиною інтернет-війни.

Відповідей на хитре рівняння знайшлося дві.

Половина Мережі отримала результат 16, друга половина – один. На п’ять днів Твіттер загруз у взаємних звинуваченнях в неграмотності і пропозиціях освіжити шкільну програму.

Тому видання Mail Online звернулося до доцента математики з Центру поглибленого просторового аналізу Ханни Фрай. Вона ознайомилася з математичним яблуком розбрату і повідомила, що проблема полягає в двозначному написанні рівняння.

«З дужками (2 + 2) досить легко розібратися – це дорівнює чотирьом. Але тоді що означає інша частина рівняння? Це 8 ÷ (2 × 4) = 1? Або це (8 ÷ 2) × 4 = 16? »- задалася питанням вона.

Тому, на її думку, мають рацію і ті, хто отримав відповідь 16, і ті, хто отримав одиницю: все залежить від того, як рахувати.

По-перше, в різних школах вчать різному порядку дій. По-друге, в таких випадках, щоб уникнути непорозумінь зазвичай використовують дробовий запис, а не знак ділення.

Коротше кажучи, це просто погано написаний приклад. Так що ваша відповідь зараховується в будь-якому випадку 🙂

До речі, а що у вас вийшло?

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!