Мій дід кожен день кладе мило під простирадло. Причина? Коли ви це дізнаєтеся, ви зробите теж!

 

Ідея залишати мило під простирадлом може здатися дивною, але реальність така, що в результаті різних досліджень було доведено, що це може допомогти контролювати синдром неспокійних ніг.

Для тих, хто не знає, що таке цей синдром, в основному це результат відсутності вночі відпочинку на 100%, який генерує в нашому мозку імпульс, щоб рухати ногами.

Багато фахівців в області розладів сну вважають, що розміщення мила під простирадлом – це в основному ефект плацебо, але ми можемо дати вам привід, чому це абсолютно щире лікування.

Причина в тому, що мило, яке перебуває близько до наших ніг, дозволяє поглинати магній, необхідний елемент для правильної роботи, і ми можемо спокійно відпочити.

Ми знаємо, що багато хто з вас з різних причин не можуть спати 8 годин, щоб нормально функціонувати на наступний день, але якщо у нас буде повний спокій з досягненням всього 6 годин сну, ми зможемо відчути відмінності в нашому тілі. У нас не тільки покращиться настрій, але і наш метаболізм прискориться, тому ми зможемо обробляти набагато краще їжу і, таким чином, продовжувати мирно спати день у день.

Ви знаєте, зробіть експеримент сьогодні ввечері і покладіть своє мило під простирадло і розкажіть нам про свій досвід.

Джерело

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!