Мікрохвильовка працює але не гріє: в чому причина та як вирішити

Чи не в кожному домі є маленька помічниця – мікрохвильова піч, яка розігріє вашу їжу за лічені секунди. Та вічною проблемою є те, що з часом пристрій без причин виходить з ладу, при всьому продовжує працювати, та от їжу вже не нагріває. Нумо розбиратися в чому причина.

Чому ж мікрохвильова піч не гріє?

Найбільш поширеними причинами даної проблеми є досить банальними. Ламання могло статися через:

  • розігрів страв у металевому посуді;
  • розігрів страв з кришкою чи посуді, який не підходить до використання в мікрохвильовій печі;
  • дешева, неякісна техніка (деякі виробники навмисно роблять так, щоб після ламання було набагато легше та дешевше придбати новий апарат, а не ремонтувати старий);
  • зношення деталей від часу.

Як виправити ситуацію, якщо ваша мікрохвильовка нова, та все одно не гріє їжу

1.Перше, що потрібно зробити – перевірити напругу. Необхідна напруга для справної роботи печі – 220 В. Якщо ця цифра менша хоча б на 5-10 В, прилад погано нагріватиме їжу. Щоб запобігти небажаним стрибкам напруги у вас вдома, варто придбати стабілізатор.  Інший варіант, через який може статися проблема з напругою – розетка. Якщо до однієї розетки одночасно під’єднано інші побутові предмети, на кшталт холодильника чи пральної машини, мікрохвильова піч працюватиме погано.

Буває так, що проблема з нагріванням криється не в самій печі, а у проводі чи розетці. Щоб переконатися, що проблема в цьому, достатньо просто під’єднати прилад до іншої розетки.

2. Другою причиною поганого нагрівання може бути несправність дверцят мікрохвильової печі. Піч ніколи не працює з відкритими дверцями, але через несправність дверей чи погане їх прилягання, піч також може погано нагрівати їжу.

3. Наступною причиною поганого нагрівання може бути банально, неправильно обраний режим. Якщо ж усі вищеперелічені варіанти не були виявлені при огляді вашого приладу, то ймовірніше за все сталася якась дійсно серйозна проблема, яку зазвичай не виправити без майстра.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!