Місяць тому чоловік купив собі гараж і став постійно туди ходити…Я вирішила перевірити

Місяць тому чоловік купив собі гараж і став постійно туди ходити…Я вирішила перевірити

Ми чоловіком живемо в багатоквартирному будинку, стоянки прибудинкової у нас немає, тому всі кидають свої машини де попало, ввечері коли народ приїжджає з роботи і зовсім яблуку ніде впасти, іноді навіть розбирання йдуть через вільне місце.

Чотири місяці тому ми купили новий автомобіль і чоловік сказав, що потрібен гараж, тому що він більше не має наміру кожен день вишукувати місце де поставити машину, та й було кілька неприємних випадків з минулою машиною, нам її дряпали у дворі пару раз і ми так і не знайшли хто це зробив, тому доводилося ремонтувати за свій рахунок.

Загалом після покупки нового автомобіля чоловік зайнявся пошуками гаража і знайшов його досить швидко, продав знайомий з роботи за вигідною ціною. Після покупки гаража чоловік став часто туди ходити, іноді навіть затримувався там допізна.

Я спочатку не надавала цьому значення, ну ходить і ходить, хіба мало чим займається, може з машиною новою колупається або ще щось там робить, а потім я стала хвилюватися, що ж там можна постійно робити, машина у нас начебто нова, з друзями він не засиджується, бо приходить додому без запаху, та й мені нічого не говорив.

В черговий раз, коли чоловік сказав що йде в гараж, я вирішила перевірити чим же він там займається, може приховує від мене що, в загальному в голову полізли різні думки.

Зачекавши хвилин 40-50 я одяглася і пішла в гаражний кооператив, наш гараж вдалося знайти важко, тому що я була тут всього один раз, коли ми його купували і коли я відкрила двері, я не повірила своїм очам, чоловік стояв в зварювальній масці і варив нові ворота.

Виявилося, що весь цей час він робив в своєму гаражі ремонт і мені про це нічого не говорив.

Так само він постелив на підлогу нове покриття, це був ламінат, який ми зняли після ремонту в квартирі і хотіли постелити на дачі, але чоловік знайшов йому інше застосування.

Так само він зробив всякі полички, повісив на стіну гуму, а так же виділив для себе цілий куточок під своє хобі, він у мене завзятий рибалка і мисливець, у нього для цієї справи багато всякого спорядження і все це займало місце на дачі, а тепер акуратно прибрано в гараж.

Загалом весь цей час чоловік ходив в гараж і робив там ремонт, а коли я його запитала, чому він мені відразу не сказав, він відповів:

Ага, звичайно, якби я тобі сказав, ти б мене не відпускала постійно, а так я майже все закінчив, бачиш яка краса, тепер з ночівлею можна залишатися, жартую звичайно, ти тоді мене взагалі з дому виженеш!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!