Мила історія про кошеня, яке навряд чи б вижило без допомоги цієї дівчини

Мила історія про кошеня, яке навряд чи б вижило без допомоги цієї дівчини

Любов і ласка допомогли малюкові вирости й зміцніти.
Іноді людина опиняється в потрібний час в потрібному місці, щоб врятувати маленьке життя. Ця добра історія про дівчину і кошеня, яке навряд чи вижило би без її допомоги.

Кетрін Ван одного разу їхала на машині по робочих справах. На узбіччі вона побачила якусь маленьку сіру істоту. Спершу Кетрін подумала, що це мишка. Але щось змусило її зупинити машину і перевірити.На узбіччі лежало крихітне кошеня.


Йому від сили було пару днів. Навіть пуповина була видна. Що сталося з його мамою і чому кошеня залишилося без опіки, дівчина дізнатися не змогла. Зрозуміло було одне – крихту потрібно врятувати.

Звичайно ж Кетрін взяла малюка з собою. Сіреньке кошеня з блакитними очима вона назвала Брюсом. Любов і ласка людини допомогли дитинчаті зміцніти і вирости.

Але через деякий час Брюс почав змінюватися. Його сіра шерсть стала чорною, а очі – зеленими. Так Кетрін стала володаркою елегантного кота.

Дівчина уявити не могла, що її вихованець так сильно зміниться. Але їй пояснили, що це нормальний процес.

Дівчина визнає, що тепер і дня не може прожити без свого чудесного кота. А день, коли вони зустрілися, Кетрін називає особливим.
Більш того, вона навіть книгу написала про свого домашнього вихованця. Цікава історія про те, як знайшла кращого друга.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!