Оладки на кефірі «Ідеальні»

Оладки на кефірі «Ідеальні»

Рецептів оладок існує безліч, але цей заслуговує на окрему увагу. Оладки по ньому завжди виходять пишними і м’якими, добре піднімаються і не опадають.

Складові:

· Кефір – 0,5 літра

· Яйце – 1 шт.

· Борошно пшеничне – 2,5 ст.

· Цукор – 1,5 ст.

· Сода – 0,5 ч.л.

· Сіль – 1/3 ч.л.

· олія, для смаження

Спосіб приготування:

1) Кефір заздалегідь дістати з холодильника, він повинен бути кімнатної температури. Перелити кефір в глибоку миску, додати яйце сіль і цукор. Все перемішати, можна використовувати міксер.

2) У  тісто додаємо просіяне через сито борошно і соду. Соду треба класти саме в муку! Знову перемішуємо і відставляємо наше тісто хвилин на 30. Тісто потрібно відразу перемішати дуже добре, так як потім вже не можна його чіпати.
3) Поки тісто стоїть кефір і сода вступають в реакцію, і на поверхні тіста починають з’являтися бульбашки. Тепер можна починати смажити наші оладки.

4) Нагріваємо сковороду і змащуємо її олією. Дуже акуратно зачерпуємо тісто великою ложкою, якби відщипуємо його від краю ємності. Тісто більше не мішаємо і взагалі намагаємося його не чіпати зайвий раз. Викладаємо обережно тісто на сковороду і смажимо на середньому вогні.

5) Коли на поверхні починають з’являтися дірочки – можна перевертати млинці.

Оладки виходять солодкі, такі можна їсти без усього. Якщо ви любите оладки з медом або варенням, то цукру можна покласти по-менше.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!