Пенсіонерки в купе почали вчити молодь життя, а потім різко замовкли

Цю трапилося у потязі. Двоє молодих хлопців їхали в одному купе із двома бабусями. Хлопці говорили про своє, не звертаючи уваги на жінок, які сиділи навпроти. Пенсіонеркам, швидше за все, не було про що говорити, тому вони почали повчати хлопців.

Спочатку вони говорили між собою про те, що молодь колись була доброю, зараз вони стають все гіршими і гіршими. Потім вони заговорили про те, що діти зовсім не шанують старших: не слухають їх, лаються, галасують.

І бабусі плавно перейшли до хлопців, пояснюючи їм, як треба поводитися зі старшими, як жити і таке інше. Хлопці спочатку мовчки слухали, після чого вийшли, щоб порадитися про те, як поводитися в подібній ситуації.

Коли вони повернулися в купе, почали розповідати один одному ту саму історію кілька разів. Потім вони заговорили про політику, говорячи про те, хто з політичних лідерів добрий, хто – ні. Під час розмови часто міняли свої політичні погляди. Бабушсі примовкли.

Хлопці продовжували своє заплановане шоу, говорячи про те, як їм було добре в психіатричній клініці, шкодували, що вона закрилася, так і не долікувавши їх . Пенсіонеркам стало ніяково, вони вирушили скаржитися провідникам.

Хлопці пояснили їм усе, ситуація вирішилася . Після цього всю дорогу вони та бабусі проїхали без жодного слова. Мабуть, пенсіонерки засвоїли урок.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!