Потап різко звернувся до Баскова, Газманова та Лариси Доліної

41-річний український музикант Олексій Потапенко, більш відомий як Потап, пообіцяв російським колегам, які зайняли неправильну позицію, poзбити обличчя під час зустрічі. У своєму мікроблозі чоловік Анастасії Каменських висловився дуже жорстко.

«Найцікавіше, що Доліна з Одеси, а Баскову Яник дав звання Народного артиста України, чи що, а Газманов взагалі –  із Київських ресторанів музикант. І це наші колишні колеги! Я обіцяю Вам, що якщо не дай Бог ми десь перетнемося за лаштунками, на звання не подивлюся, відповідатимете за те, що відкрито підтримали вбивcтвa та нacильство над іншими людьми», — написав Потап в одній із заборонених у PФ соцмережі.

Поки що ніхто із фігурантів списку Потапу не відповів. Проте варто зазначити, що український співак і раніше допускав критичні висловлювання. Дісталося від чоловіка Каменських коміку, що народився в Казахстані, Нурлану Сабурову, який заявив, що не хоче висловлюватися на тему конфлікту двох країн, а згодом публічно принизив українську активістку.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!