Працюю в крамниці елітних напоїв. Прийшов якось на роботу, а під полицею на підлозі сплять четверо чоловіків…

Вже кілька місяців працюю в невеличкому магазині касиром. Крамниця спеціалізується тільки на елітних дорогих напоях, тому зазвичай сюди приходять заможні люди, тож про дрібних кишенькових крадіїв хвилюватися немає причин. Та й охороняється він добре, бо власник дбає про такі речі. Він людина строга і ділова, приходить дуже рідко, але одразу помітно, що займається серйозними справами.

Щоранку, коли я приходжу на роботу, то заходжу до крамниці з чорного входу. Вмикаю світло, заварюю собі каву та йду відкривати касу. Та сьогодні мій ранок почався дещо по-іншому.

Коли я заходив у торговий зал, увімкнув світло й спостерігаю таку картину: четверо чоловіків у дорогих костюмах валяються п’яні на підлозі. Від шоку в мене аж кружка з кавою впала на підлогу. Поспіхом телефоную шефу. В цей момент в одного з чоловіків дзвонить телефон, він підривається й бере слухавку, а я у своєму телефоні чую “Алло”.

Сказати, що я був в шоці, це не сказати нічого. Як виявилося в шефа була важлива ділова зустріч, яку партнери вирішили відсвяткувати. Та коли всі заклади були вже зачинені, чоловіки все ще хотіли святкувати, тож шеф придумав відвезти їх до крамниці…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!