“Просто так не віддам. Їм буде на голову литися гаряча олія»: Галкін про свій замок

Після того, як Максим Галкін із сім’єю залишили РФ через незгоду з агресивними діями свого уряду, він активно виступає в Європі, зокрема, зараз у нього проходить тур в Латвії. Під час одного зі своїх виступів гуморист поділився із глядачами своїми планами відстоювати свої права на нерухомість у Росії.

Галкін пожартував, що як тільки він зможе повернутися до Підмосков’я, на його будинку відразу ж з’явиться вказівник, в якому буде сказано, що це будинок Галкіна. Якщо хтось виступатиме проти таблички, гуморист погрожує відстоювати свої права, кидаючись у недоброзичливців меблями та іншими предметами декору.

«Віддавати свій будинок без бою я не збираюся. Тим хто захоче відібрати мій маєток на голову буде литися розпечена олія, а старі меблі будуть падати їм на спини. Я не готовий просто так розлучитись з тим, що мені належить», — стверджує артист.

Хоча Галкін залишив країну півроку тому, ця подія ще широко обговорюється на батьківщині. Зокрема, звучать пропозиції позбавити їх всього майна в РФ та заборонити в’їзд до країни.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!