Приїхала без Потапа: Каменських розповіла, що змусило її розплакатися після приїзду

Майже півроку Настя Каменських разом із Потапом жили в Іспанії, де мають власний особняк. Буквально днями артистка повернулася до України, але чомусь без чоловіка. Насамперед виконавиця вирушила на інтерв’ю місцевому телеканалу.

Поки Потап дає концерти за кордоном, Каменських насолоджується перебуванням на батьківщині.

«Звичайно, зовсім інакше пахне своя земля. Ми припадали до неї, і цілували. Я поїхала до своєї мами, дуже по ній скучила. І, звісно, ​​рідна хата — це зовсім інше.

Мені так страшно… Авжеж, благодійні концерти – це дуже важливо, збирати кошти, але найважливіше, щоб наша жахлива війна не стала буденністю для світу. Щоб про нас не забували, щоб допомагали, говорили…

Я дуже багато даю інтерв’ю, бо хочу бути рупором, голосом своєї країни, мені треба показувати, розказувати, як це відбувається насправді. Мене запитали в Америці: «Що ви думаєте з приводу цього конфлікту?». Я як там роздала, який конфлікт, ви при своєму розумі? Ви розумієте, що у нас справжній геноцид, який конфлікт?

У мене навіть є добірка фото, де сидять усі ведучі американського шоу з відкритим ротом на мене. Треба розповідати та поширювати правду», – емоційно зазначила співачка.

Тут наша яблуня, яка цього року вродила. У минулому вона не давала плодів, а зараз дала. Я просто розплакалася», — зізналася 35-річна актриса в інтерв’ю українським журналістам.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!