Приїхали на дачу відпочити й залишилися без світла, діти ще ніколи так весело не проводили час

Зараз уявити місто чи один будинок без опалення, води та електроенергії майже не можливо. А коли нема світла, то нема й інтернету, а тоді й зайнятися немає чим. От колись ми могли читати тільки вдень і тільки друковану книгу, зараз же все можна знайти в інтернеті. А для тих кому читати лінь, можна навіть аудіоверсію завантажити. Одним словом, технології.

Та хочеться деколи повернутися в той час, коли тато ввечері розгадує кросворд при світлі свічки, діти бавляться в хованки або розмовляють з матір’ю, а не щоб кожен сидів в окремій кімнаті зі смартфоном в руках. Я про це якось мимоволі подумав й забув, а через кілька днів ми з сім’єю та друзями поїхали на дачу, й саме в цей день як на замовлення залишилися абсолютно без комунальних благ.

Ми звісно не розгубилися. Курку замаринували в вині, посмажили на мангалі, в золі картоплю запекли. Навіть піцу в печі приготували. Після вечері запалили вогнище, вили вино, включили музику в авто, танцювали, а потім при свічках співали пісень до ранку. Діти ж увесь час були з нами, веселилися як ніколи! Тепер просять кожного щоразу так проводити вихідні. Виходить думки матеріалізуються!

А от якби було світло, то нічого цього б не сталося. Поїли б якісь макарони з сосисками, посиділи в інтернеті й пішли б спати.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!