Приїхали знайомитися зі свекрухою, натомість повз мене пролетіло куряче яйце

Усі ми стикаємося з тим, що з появою нашої другої половинки треба знайомитися з її батьками. Ось і в моєму випадку теж був анекдот із життя.

Мій майбутній чоловік уже познайомився з моїми батьками, і черга стояла тепер за мною. оМи купили торт, ковбаски і чогось там ще зараз вже не згадаю і поїхали до його батьків.

Його батьки живуть у своєму будинку. Коли ми підійшли вже до будинку, він мені й каже, ти тут поки що будь, зараз я зайду подивлюся, чи все там нормально. Біля будинку біля тераси була лавочка, я сіла на неї. Сиджу та чекаю. Він виходить і каже, давай напевно наступного разу приїдемо. Я обурилася.

Ну, ми по-перше, тяглися за 30 кілометрів. І я вже сама настроїлася. І гостинців купили. Думаю, і коли іншого разу.

– Ні, – говорю. Ходімо зараз.

Заходимо до хати, роззулися. Проходимо в кімнату, як повз мене летить куряче яйце. І чую набір міцної лайки. Як виявилось, батьки мого майбутнього чоловіка стосунки з’ясовують.

У їхньому будинку стояв на журнальному столику інкубатор. Мати сиділа на дивані, а поряд у тазі лежали яйця. Там були і гусячі та курячі. Вона на них малювала з одного боку хрестик, а з іншого нулик. А потім клала в інкубатор.

Батько їй слово, а вона в нього як яйцем запустить. Вони навіть нас не одразу побачили, що ми приїхали.

Залишки від яєць висіли по всіх стінах, меблях, підлозі. Коротше, куди летіло, там і приземлялося. Ще трохи, і в мене б яйце точно долетіло.

Мій їм і так і сяк… Мам, тату. Вони ні в яку, не чують. У них в розгарі війна яєць. Батько тільки слово, мати в нього яйце. І ми стояли, як солдатики, боялися поворухнутися. Коли яйця закінчилися, то мати одразу заспокоїлася. Миттю побачили нас. Почали знайомитись.

Ми з моїм почали відмивати всі залишки від яєць. Мати пішла на кухню стіл накривати. Усе відмили, сіли за стіл, вже звідкись налетіли ще родичі, чи вона їм уже повідомила, чи то машину нашу побачили.

Зустріли дуже добре, прийняли мене як рідну, але цю історію ніколи не забуду.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!