Рафаелло – багато, швидко і дешево!

Рафаелло – багато, швидко і дешево!

Цукерки «Рафаелло» є по-особливому ніжними і тануть в роті. Вони приносять задоволення близьким в якості романтичного подарунка , виступають ситним , але все ж легким десертом до чаю , а також викликають захват кожного , хто коли-небудь їх пробував. Приготувати «Рафаелло» можна без жодних зусиль в домашніх умовах.

Спробуйте!

Для приготування 70 штук знадобиться:
згущене молоко – 1 банка ( 200 г)
масло вершкове – 1 пачка ( 200 г)
цукор ванільний ( можна коньяк) – за смаком
кокосова стружка – 200 г
мигдаль – 1 стакан
приготування:
Розм’якшене при кімнатній температурі вершкове масло розім’яти виделкою. Масло змішати зі згущеним молоком , додати ванілін ( або коньяк) і половину ( 100 г) кокосової стружки. Масу ретельно збити , до отримання однорідної крему.

Отриманий крем прибрати в холодильник на добу. Через добу дістати загуслий крем і почати формувати цукерки. Для цього потрібно брати крем чайною ложкою , знімати з ложки ножем з округлим кінцем , скачувати з крему кульки , всередину яких поміщати по мигдальному горішку

Готові цукерки обваляти в кокосовій стружці  і викласти на тарілку або укласти в красиву коробку. Помістити в холодильник. Подавати цукерки слід охолодженими , так як при кімнатній температурі вони можуть підтанути ( але не встигнуть , тому що миттєво зникнуть!)

Збережіть собі рецепт, щоб не втратити!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!