Руслана Писанка вела останні ефіри у перуці, але навіщо їй потрібно було змінювати імідж?

Наталка Ворожбіт ділиться подробицями, як відбувалися зйомки Руслани Писанки. Наталка – відомий в українських кінематографічних колах режисер. Вона практично встигла дозняти фільм “Демони”, в якому знімалася Руслана і зараз займається його монтажем.

Мені нестерпно, зізнається Ворожбіт, нестерпно писати некролог для такої квітучої яскравої жінки, як Руслана. Вона така молода була, настільки приваблива, вражала просто красою та теплотою. Як це можливо, що її нема? Я намагаюся писати лише факти, інакше просто не зможу, я й так плачу цілими днями.

Але горе горем, а свою роботу Наталка знає, пост-продакшн фільму в процесі. Багато ще було творчих планів, хотілося і промо-ролики зняти, і сцени деякі додатково зробити.

Наталка зізнається, що Руслана охоче йшла назустріч будь-яким задумам, із задоволенням працювала, аби донести до глядачів посил фільму. Вона навіть волосся довге не пошкодувала, відрізала, аби на користь йшло. Величезний крок назустріч режисеру, вона вела ефіри в перуці, щоб раніше не привертати уваги до картини, настільки захоплена була цим проектом.

Робота над фільмом

Зйомки організували на Полтавщині, артистка їздила туди самостійно з самого ранку. Після інтенсивного робочого дня кермувала назад, заради кожної сцени вона проїжджала сотні кілометрів.

Рідко зустрінеш актора-професіонала, який готовий віддаватися процесу з такою сумлінністю. Руслана мріяла про українське кіно, хотіла бути актрисою, а не лише ведучою. Але через певну популярність у кіно її звали рідко, вона впізнавана дуже.

Сама Наталка теж сумнівалася, чи не сприйматимуть Писанку як ведучу, яка влізла в кадр. Це стереотип, але Ворожбита рада, що зважилася спробувати. Десятки претенденток і поряд не стояли, як вона переглянула після них Руслану, зрозуміла, кращу не знайти. Це та сама її героїня.

Та сама енергетика, розумієте? Ось як про кохання мрієш все життя, а потім закохуєшся з першого погляду. Ми були на одній хвилі, одразу духовно збіглися. Я досі намилуватися не можу, яка Писанка красуня.

Декілька сцен залишилися незнятими, але Наталка налаштована випустити фільм у прокат. Це буде історія життя жінки, яка прожила все життя в СРСР і переживає його розпад. Люди шоковані, але мріють побудувати нову прекрасну країну.

Руслана зуміла показати свою героїню у всій красі, встигла довести: вона не просто приваблива голова, що говорить, вона серйозна і талановита актриса.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!