Сафронов заявив, що його син Лука погладшав до 300 кг через caнкцiї

Син Нікаса Сафронова постійно потрапляє в якісь цікаві ситуації. Так, наприклад, хлопець одним із перших відреагував на введені проти PФ caнкцiї.

Коли Лука дізнався, що McDonald’s йде з його країни, він прикував себе наручниками до дверей одного із закладів мережі. А з огляду на те, що Лука на той момент важив більше 250 кг, картина вийшла епічною.

А днями Лука з’явився на пляжі і всі замітили, що він почав важити ще більше. Нікас Сафронов заявив, що в тому, що його син має зайву вагу винні в тому числі і caнкції.

Художник зазначив, що його турбує здоров’я сина, адже вага у нього дуже велика — близько 300 кг.

«Йому тяжко ходити, у нього задишка. Зайва вага шкодить його організму. Але мій син – дорослий та самодостатній чоловік. Він сам заробляє собі життя. Я не можу чинити на нього тиск, вказувати, що йому їсти і змушувати худнути. Ми завжди один одного шанували. Я не згоден, але поважаю його вибір бути повним», – заявив Нікас Сафронов.

Художник вважає, що такий різкий стрибок ваги у сина викликали caнкцiї

«Раніше Лука ніколи так різко не набирав. Мабуть caнкцiї на нього вплинули, він багато нервується. Недруги хотіли, щоб наш народ страждав від гoлoду, але люди в PФ не стали гірше харчуватися після відходу фастфуду. А судячи з мого сина, деякі почали харчуватися ще краще. Я можу тільки порадіти через це», — сказав художник Нікас Сафронов.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!