Щоб нагодувати спійманого вовка, господарі посадили до нього в клітку старого ослика

Одного разу албанське сімейство з містечка під назвою Паток, що на півночі країни, зловили в лісі вовка. Цим вони прославилися на всю країну. Сім’я займалася сільським господарством, простіше кажучи, мала ферму. Упіймавши санітара лісу, люди замкнули його в клітці і вирішили потримати деякий час в неволі.

Зрозуміло, вовк – це небезпечний хижак. Досвідченому дорослому вовкові потрібно чимало м’яса для підтримки себе в формі. Але і фермери виявилися цілком собі знавцями законів природи: недовго думаючи, вони заштовхали в клітку, де нудився вовк, старого осла.

Чи варто говорити про те, що останній був абсолютно переляканий і вже з покірністю чекав своєї долі? Однак вона розпорядилася його життям не так, як всі очікували. Всупереч усім законам природи, вовк навіть не зачепив осла, а навпаки, фактично розділив з ним дах.

Цілий тиждень вовк і осел провели разом, сидячи в одному вольєрі. Вовк за цей час навіть не доторкнувся до свого «сусіда». Навпаки, вони навіть ніби як … подружилися!

Після закінчення тижневого терміну громадськість, дізнавшись про небачений раніше випадок, буквально-таки завалила фермерську родину листами з проханням відпустити нещасних тварин. Під тиском уваги з боку односельчан і засобів масової інформації албанські селяни все ж відпустили вовка і осла. Останній залишився жити у них на фермі, ну а сірий, природно, втік в ліс.

Однак найцікавіше не це. Через якийсь час вовк з’явився знову – на пасовище, де їв старий осел. З тих пір він періодично «заглядав на вогник» до осла. Дивовижний і абсолютно надзвичайний приклад дружби між абсолютно несхожими тваринами!

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!