Шоколадний пудинг за 20 хвилин

Багато десертів легко та відносно швидко можна приготувати. До цієї категорії можна віднести шоколадний пудинг. Це чудовий десерт, який люблять багато дорослих і, звичайно ж, діти. Він виходить дуже смачним, ароматним та ніжним. Для приготування цього десерту важливі правильні пропорції інгредієнтів, тому радимо використовувати кухонні ваги.

Інгредієнти для приготування:

  • Шоколад (чорний) – 120 г
  • Вершкове масло – 100 г
  • Молоко (гаряче) – 535 мл
  • Цукор – 110 г
  • Борошно – 54 г

Приготування:

У каструлю скласти шматочки масла, поставити на вогонь. У масло, що розтануло, всипати цукор, розмішати. Додати шоколад, поламаний на часточки, і ретельно перемішати до однорідності.

Тепер вводимо частинами попередньо просіяне борошно, постійно розмішуючи вінчиком. Потім частинами вливаємо гаряче молоко, ретельно розмішуючи після кожного вливання.

Як тільки відчуваємо, що пудинг починає густіти, тримаємо крем на мінімальному вогні протягом 4-5 хвилин та помішуємо. Крем має вийти густим, із шовковистою консистенцією.

Розливаємо наш десерт у будь-які формочки, охолоджуємо та прибираємо на кілька годин, а краще на всю ніч у холодильник, щоб шоколадний пудинг застиг. Смачного!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!