«Шикарно»: з’явилися фото будинку, де живуть Пугачова та Галкін

У pociйських CMІ раз у раз пишуть про те, як Пугачова і Галкін страждають живучи за межами Pocii. А в цей час зіркова родина щасливо працює та живе у Юрмалі. Причому, живуть вони не в простому житлі, як хотіли б їхні xейтери, а в розкішному особняку.

Алла Борисівна вирішила зупинитися у перевіреному місці – віллі під назвою «Марта». Вона розташована у затишному місці. Найближчою сусідкою Пугачової та Галкіна стала Лайма Вайкуле.

Вілла «Марта» вважається однією з найдорожчих у Юрмалі. Її власником є ​​мільярдер Віктор Красовицький. Тож Примадонна її лише орендує.

Однак і це коштує недешево. З чуток, у місяць оренда вілли «Березня» складає від 50 до 100 тисяч євро. Хоча цілком можливо, що Алла Борисівна за свої заслуги отримала значну знижку або живе там взагалі безкоштовно.

Проживаючи у віллі , Пугачова та Галкін отримують особистий вихід до моря, тенісний корт, СПА-комплекс, басейн, кілька гостьових будиночків та навіть невелику концертну залу.

Площа вілли складає 210 кв. Інтер’єр виконаний у класичному стилі.

У віллі знаходиться 4 просторі кімнати, галерея для картин, бібліотека, зал для обідів, кухня, кілька ванних кімнат та зимовий сад.

В інтер’єрі використані дорогі породи дерева, плитка високої якості та синій граніт із Бразилії.

Ми бажаємо родині Пугачової та Галкіна бути щасливими у новому житлі.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!