Сімейка Міхалкових знову хоче з помпою роздавати державні гроші. Бiсогон заговорив про альтернативу Оскару

У Росії рветься там де тонко. Безліч партнерів припинили співпрацю, компанії виводять активи одна за одною, росіяни оголошені ворогами. Хтось і хотів би — але вважає за краще не зв’язуватися.

Причому люди не особливо наголошують на санкції, все виглядає, як природна гидливість і бажання триматися подалі від тих, хто може бути пов’язаний з військовими діями прямо чи опосередковано.

Росіянам залишається лише підтримувати видимість нормального життя, пристосовуватися до змінних умов. Дехто храбриться, запевняє, все ще краще буде. Інші розгублені.

Не розгубився у важкій ситуації Михалков, цей вульгарний імперський дідусь миттєво знайшов привід відщипнути від російського бюджету, який по трохи тане.

– Нам потрібен інший, альтернативний Оскар, — оголосив колишній режисер, який страждає манією величі, — даруватимемо переможцям алмазних метеликів, прийматимемо лише ті фільми, що пройдуть цензуру щодо оспівування наших цінностей. І головне, жодної політики!

Він уже вирішив, що фонд — 5 мільйонів доларів, тільки чомусь не з його особистих заощаджень. Нехай, вимагає Михалков, інші країни беруть участь нарівні з його.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!