Скандальний Микола Тищенко у розпал війни з’явився на вечірці у Празі

Співачка TAYANNA учора поділилася зі своїми передплатниками фотографіями із заходу у Празі, на якому вона виступала. Напевно, ці знімки не привернули б особливої ​​уваги громадськості, якби на них не «засвітився» депутат Микола Тищенко.

На заході, який спокійно можна назвати «благодійна вечірка», дійсно була хороша мета — збирання грошей для ЗCУ.

TAYANNA розповіла, що під час цього вечора було зібрано близько 2 мільйонів гривень, які будуть витрачені на покупку автомобілів для наших захисників.

І все ніби добре, тільки ось присутність Тищенка у розпал війни на урочистій вечері, багато українців не зрозуміли. А журналіст Сергій Медяник навіть написав пост у себе у соцмережі, у якому обурився поведінкою народного депутата.

«Кому війна, а кому вечірка в Чехії. Тищенко там ніби 2 мільйони зібрав, допомогу країні, та він такі гроші за тиждень відпочинку на морі витрачає», – заявив журналіст.

Варто зазначити, що багато українців у коментарях підтримали Медяника і обурилися, що Тищенко спокійно залишив територію України в розпал війни.

Микола не почав мовчати і розмістив у себе на сторінці пост, у якому заявив, що «не можна забувати про важливість підтримки України за кордоном». Тищенко зізнався, що був учасником благодійного заходу у Празі, зазначив, що там також знаходився Посол України в Чеській Республіці та представники культури, політики та бізнесу двох країн.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!