Смак, як в дитинстві! Домашнє морозиво, яке можна приготувати за копійки …

Смак, як в дитинстві! Домашнє морозиво, яке можна приготувати за копійки …

Літо і морозиво створені одне для одного! Якщо ви любите ці ласощі , то обов’язково захочете навчитися готувати його самостійно. Цей рецепт дозволяє робити морозиво як з магазину. Але за ціну невеликої пачки вийде цілий контейнер! Дуже важливий плюс рецепту – масу не потрібно постійно перемішувати при заморожуванні.

Вам знадобиться:

900 грамів молока;
250 грамів цукру;
три яйця;
три столові ложки борошна;
пачка ваніліну ( 2 грами);
лимонна кислота;
вода;
міксер


Відокремте жовтки від білків. До жовтків додайте три столові ложки цукру , трохи молока , а потім три столові ложки борошна. Після того , як мука розчиниться , введіть молоко, що залишилося і варіть основу на невеликому вогні. Варити треба до того , як маса по густоті буде нагадувати сметану.

Зніміть масу з вогню і засипте в неї ванілін. Після цього гарненько перемішайте молочну основу і відправте остигати в холодильник. Можна помістити її на деякий час в морозильну камеру – не більше 15 хвилин. Важливо при охолодженні накрити масу плівкою , щоб не утворювалася корочка.

Поки молочна основа остигає , вариться сироп. Змішайте цукор з невеликою кількістю води і маленькою щіпкою лимонної кислоти ( вона дозволить цукру повністю розчинитися).

Варіть сироп до загустіння , але не дайте йому горіти. Збийте білки до стійких піків. Для цього додайте до них трохи лимонної кислоти або невелику дрібку солі.

Сироп потрібно вводити в білки дуже тонкою цівкою , не припиняючи збивати масу міксером. Готову масу остудіть до кімнатної температури ( можна в холодильнику). З’єднайте молочну і білкову основу між собою. Це потрібно робити вручну , не використовуючи міксера , інакше маса втратить легкість і неправильно замерзне.

Залишилося заморозити все в камері. Необхідно мінімум чотири години.

Готове морозиво виходить повітряним , як з магазину , а перемішувати його не потрібно.

Можна додати тертий шоколад або джем , але й так дуже смачно!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!