Собака заплакала, коли зрозуміла, що її зрадили і залишили в притулку.

Собака заплакала, коли зрозуміла, що її зрадили і залишили в притулку.

 

Дуже зворушливі знімки, пітбуля, що плаче по кличці Блу Кінг, швидко розлетілися в мережі. Його залишили господарі в каліфорнійському притулку. Ніхто навіть і подумати не міг, що Блу ​​буде плакати, але на щастя на нього чекала гарна новина.

У зв’язку з переїздом, господарі вирішили віддати пса в притулок, і не брати його з собою. У притулку собаці дали частування, але він нічого не з’їв. Сльози капали не перестаючи, і співробітники притулку почали думати, що у нього алергія.

Працівники притулку бачили, як страждає пес, і хотіли допомогти йому. Вони зняли відео про нього, і виклали в інтернет, з надією, що хтось відгукнеться. І це врятувало Блу! Його забрала Дженніфер.

З величезної кількості собак, жінка вибрала саме Блу.

«У нього був страждаючий вигляд, він лежав і не ворушився. Інші собаки гавкали і махали хвостиками, а він нічого не робив, щоб я звернула на нього увагу », – каже жінка.

Ось який він зараз!

Дженніфер говорить, що він дуже змінився після притулку. Любить поспати, подивитися на себе в дзеркало, обніматися. Йому ще треба повчитися, але йому під силу все!

 

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!