Сосєдов вийшов із себе через повернення до Москви Меладзе

Повернення Алли Пугачової до Москви наробило багато галасу, але не лише вона приїхала додому. Вчора Валерій Меладзе виступив з концертом у московському клубі і це при тому, що він за засудження війни внесений до «чорного списку».

Концерт Меладзе відбувся на «ура». Публіка веселилася та співала разом із артистом його хіти. Це й обурило Сергія Сосєдова.

«Спочатку вони щось там в’якають у бік PФ, а потім приїжджають ніби нічого і не було, і всі їх обговорюють, всі їм раді. Я б усіх їх закрив, зовсім нахабніли. Не пускав би назад. Або пускав би, але щоб вони публічно вибачалися. А то всі виступають проти країни. Та яке вони мають право? Валера у нас, що історик, політолог? Його справа співати, а не висловлюватись», — заявив Сергій Сосєдов.

Музичного критика обурює, що pociянu готові платити великі гроші людині, яка критикує дії влади їхньої країни. При цьому його не бентежить, що громадяни його країни веселяться, в той момент, коли його країна робить страшні речі на українській землі. Валерія Меладзе теж, мабуть, це не бентежить.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!