Співачка Катамадзе назвала всіх винних у війні в Україні

Ніно Катамадзе нещодавно приїжджала в Україну, щоби виступити на благодійних концертах, один з яких проходив у київському метро. Відповідаючи на запитання журналістам «Фактів ICTV», Катамадзе прямо назвала всіх, кого вона вважає винними у війні в Україні.

«Яким би не був лідер країни, одна людина не може робити політику, не може будувати країну та не може робити телебачення. Адже це країна. Велика країна. Так чи інакше, держава це те, що всередині нас, наше відображення. Так що у всьому винен не тільки президент, а й увесь їхній народ», – заявила Катамадзе.

Співачка вважає, що прості pocіяни зациклилися на імперських замашках. І в цьому вся проблема.

«У них немає свободи та чесності навіть у спілкуванні з близькими людьми. Я вважаю, що знадобиться ще 5 поколінь pocіян, які виростуть у вільних умовах і тільки після цього їм вдасться побудувати по-справжньому успішну країну з правильними цінностями», — висловив свою думку Ніно Катамадзе.

А доти, на думку Катамадзе, жодна сусідня з Pocією держава не повинна розслаблятися.

«140 мільйонів людей стільки років живуть із таким лідером. Ми взагалі не маємо спати. Ми маємо бути готові захищати свою землю», — сказала співачка.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!