Співвласник Rozetka розповів, які товари скоро стануть дефіцитом

Через війну в Україні в магазинах побутової техніки можуть виникнути проблеми з наявністю товарів. Про це Forbes розповів Владислав Чечоткін, співвласник найбільшого інтернет-магазину Rozetka.

Через те, що зараз у нашій країні заблоковані морські порти, доставляти товари стало дуже складно. Привезти великі партії товарів наземним транспортом взагалі неможливо. Це спричинить виникнення дефіциту побутової техніки.

«Виробники, перевізники роблять все можливе, щоб уникнути цієї проблеми. Але треба розуміти, що нестабільний курс гривні та зруйнований логістичний ланцюжок призводять до того, що дефіцит є реальним. Точно буде проблема з асортиментом», – заявив Чечоткін.

Владислав вважає, що зайшовши до магазину побутової техніки, українці побачать там холодильник і пральну машинку, але тієї різноманітності, до якої всі звикли, не буде. Також Чечеткін зазначив, що наразі почали з’являтися невеликі підприємства, які привозять товари маленькими партіями.

«Ціни на побутову техніку зростуть. Але завдяки цій нестабільності на ринку з’являться нові гравці. Отже, все має бути добре», — підсумував Владислав Чечоткін.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!