«Татова копія…»: з’явилися рідкісні знімки внучки Ольги Сумської

Тоня Паперна та Володимир Яглич – молода, дуже гарна, талановита пара акторів. Вони не люблять виставляти напоказ своє особисте життя. Сімейні фото пари дуже рідко з’являються на їхніх сторінках у соціальних мережах. Пара разом із 2015 року, а у 2017 році у них народилася донька Єва. У квітні 2020 року на світ з’явився син Данило.

«Ростити дітей та спостерігати за ними – це величезне задоволення! Все ж таки особисте повинно залишатися недоступним для оточуючих. Знаєте, буває, що малюк тільки народився, а батьки йому вже сторінку у Instagram створили. У нас із Тонею інший підхід до цих питань», — каже Яглич.

Пара стверджує, що вони намагаються провести чіткі межі між приватним та публічним життям. Винятком був один раз, коли актори разом із донькою брали участь у фотосесії для російського глянсового журналу.

Фотографії Єви-первістка пари вже були опубліковані, а ось свого сина актори жодного разу не показували своїм шанувальникам. Знімки з донькою, звичайно ж, були оцінені коментарями користувачів мережі: «Які ви красені», «Татова копія», «Татусева дочка», «Щастя Вам».

Сумська має ще одну доньку Ганну 2002 року народження від другого шлюбу з Віталієм Борисюком. З першим чоловіком Євгеном Паперним зірка прожила 4 роки.

Ольга Сумська також рідко розповідає про життя старшої доньки та її родину. Актриса неодноразово говорила про те, що їй хотілося б бачити внучку частіше. Батьки беруть Єву в гості до бабусі, коли приїжджають до Києва з Москви.

«Вони неодноразово були у Києві, але мені цього все одно мало. Єва – моя радість, моє кохання, сила та енергія. Я постійно ношу її на руках, граю з нею», — каже акторка.

Дівчинка називає бабусю лагідно «Уля». Це щось середнє між бабулею та Олею. «Напевно, я не дуже схожа на бабусю, тому маля мене так називає», — сміється Ольга Сумська.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!