«Це спuтий дядько, від якого пішла дружина»: Арестович про візит Медведєва на Луганщину

Арестович вважає, що місія, яку доручили Медведєву під час його поїздки до Луганської області, не вартує отриманої політиком плями на репутації. Він також припустив, що людина при здоровому глузді відмовилася б від такої поїздки.

«Я думаю, він дурна людина, він не розуміє, що його спеціально виставляють на показ, також показово йому влаштують і порки», – так візит екс-президента РФ прокоментував Олексій Арестович, під час бесіди з Марком Фейгіним.

Наприкінці тижня Медведєв приїхав з візитом до Луганської області і провів засідання, присвячене питанням безпеки з лідерами самопроголошених республік Донбасу. Свою поїздку Медведєв пояснив тим, що виконує доручення президента РФ.

«Він дуже дypнuй, хоча це і не завжди помітно з першого погляду. Він не зовсім розуміє, що робить і які це матиме наслідки, він не усвідомлює, що з нього зроблять віруальну жертву. У певному сенсі Медведєва навіть шкода – дружина пішла, з алкоголем складні стосунки.

Достатньо почитати його соцмережі щоб зрозуміти, що він серйозно страждає від випивки і вона вже впливає на розумові процеси, він просто не розуміє, що він несе. Якби він був у тверезому розумі, він би не погодився відігравати цю роль», — вважає радник глави офісу українського президента.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!