Ця 89-річна жінка зв’язала 450 ковдр та светрів для собак з притулків

Притулки для собак зазвичай переповнені вихованцями, яких не вдалося віддати в добрі руки. І ці притулки потребують допомоги – якою б вона не була. Одна жінка з Великобританії знайшла свій унікальний спосіб допомогти нужденним тваринам: вона в’яже светри і ковдри, щоб зігріти їх!

Літня пані Мейзі Грін в’яже сотні пальт і ковдр для собак протягом багатьох років. Всі вони потім служать бездомним собакам з притулку Dogs Trust Basildon в Сполученому Королівстві.

«Я люблю в’язання, і я люблю собак, так що це прекрасно поєднує в собі і те, і інше! У мене йде три дні, щоб зв’язати ковдру і один день, щоб зв’язати собаче пальто ».

Це означає, що 89-річна Мейзі витратила купу часу на в’язання, щоб допомогти собакам, які шукають нові будинки. Бабуся в’яже, а члени її родини відвозять її в притулок три рази в рік, щоб вручити речі господарям притулку.

Грін говорить, що в’язання стало її метою в житті.

«Я люблю в’язати, дивлячись телевізор», – сказала Грін. «І з радістю допомагаю чотириногим мешканцям притулку».

Цей плідний волонтер вже зв’язала 450 предметів, щоб зігріти тварин. І вкриті симпатичними ковдрами, вони виглядають більш привабливо в очах потенційних усиновителів. Погляньте, наприклад, на цього милого пса, згорнутого під в’язаною ковдрою:

Dogs Trust – одна з найбільших у Великобританії організацій з порятунку собак, яка щорічно обслуговує більше 16 000 бездомних і кинутих собак. І внесок Мейзі неоціненний!

Як бачите, вік не став на заваді тому, щоб робити добру справу! Здоров’я вам, Мейзі!

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!