“Твоя доброта тебе й погубила”, – сказала мені дружина, виганяючи з дому…

Був я досить добрим та дружнім, що за словами моєї жінки, мене й погубило.

Коли я тільки одружився, то в мене вже був невеличкий бізнес, своя квартира й машина. Справи йшли добре, хотів розширюватися, але плани трохи змінилися… Спочатку занедужав батько, я витратив дуже багато грошей на лікування, не шкодував ні копійки, бо мені важливо було допомогти. На лікування грошей пішло, скажемо так, не мало. Довелося навіть машину продати. Та для батька мені не шкода було, в нього ж крім мене нікого немає.

За цей час я не приділяв багато часу бізнесу, й він потроху почав занепадати, що ввело мене в депресію. А потім мій друг запропонував мені “безпрограшний” спосіб вкласти гроші й відкрити новий бізнес на двох, набагато прибутковіший та перспективніший. Оскільки там у мене вже було багато проблем та певні борги, я вирішив той бізнес швиденько продати, й одразу вклав усі гроші в проєкт друга.

Але напевно в той період в моєму житті була чорна смуга, оскільки бізнес не зайшов, проєкт провалився, гроші було витрачено на вітер. В результаті я залишився без грошей, без бізнесу і без машини. Не знаючи куди податися далі я просто закинув взагалі будь-які спроби вибратися з боргової ями, захопився азартними іграми й програв ще кругленьку суму грошей. Довелося закласти квартиру, аби все погасити.

Згодом про це дізналася моя дружина, й вдома почалися нескінченні скандали. Через борги, квартиру повернути я не зміг, спочатку ми переїхали в квартиру, яка їй дісталася від батьків, а ще через кілька місяців в розпалі чергового скандалу, вона просто зібрала мої речі й вигнала зі словами: “Твоя доброта тебе й погубила”.

Ось так за один рік з успішного підприємця я перетворився на безхатченка…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!