У Кишиневі Кіркоров чекав свого виходу, щоб заспівати, але йому не дозволили

У Філіпа Кіркорова почалася низка невдач: в Ізраїлі та Прибалтиці його концерти скасували, не відбулися і кілька шоу, запланованих у РФ. Виконавець вирішив влаштувати шоу в Кишиневі, але й цим планам не судилося здійснитися.

Як виявилося, Кіркоров не є принциповим у виборі замовника, достатньо щоб йому добре платили, тому він без вагань погодився співати під час антиурядового мітингу в Кишиневі.

Акції протесту в столиці Молдови провів рух «Нове життя», який таким чином намагається домогтися відставки президента та проведення дострокових виборів. У рамках мітингу мали виступати артисти з РФ, але ці плани не здійснилися завдяки втручанню поліції.

Кіркоров прибув до Молдови і чекав на час початку концерту, коли стало відомо, що сценічного обладнання, необхідного для шоу не буде, оскільки поліція не пропустила вантажівку з ним. Як виявилось, організатори не подбали про те, щоб оформити дозвіл на ввезення техніки. Розбір між поліцією та організаторами затягнувся на кілька годин і шоу було скасовано.

Скасувати довелося не тільки виступ Кіркорова, а й іншого росіянина – Єгора Крида.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!