«У нього паралізувало обличчя»: Каменських зізналася, чому повернулася до України без Потапа

Настя Каменських, яка з початку війни знаходилася в Іспанії, повернулася до Києва, щоправда, приїхала співачка одна, а її чоловік, Потап, продовжує жити в Європі. В інтерв’ю українському телеканалу виконавиця розповіла про те, що пережила, починаючи з лютого, а також чим було продиктовано її рішення приїхати в Україну.

«Я неймовірна рада знову бути вдома. Насамперед я поїхала до своєї мами, вона весь цей час була в Україні, і ми довгий час не бачилися. Чесно сказати, я плакала, я настільки скучила за домом, що обіймала дерева в саду, цілувала стіни рідного дому. Емоцій було так багато, що я важко справлялася з ними», — розповідає співачка.

Журналісти не залишили поза увагою той факт, що додому Настя повернулася одна. Співачка пояснила це тим, що у чоловіка виникли проблеми зі здоров’ям, причиною яких став сильний стрес.

«У Льоші частково паралізовані м’язи обличчя, вони втратили рухливість. Зараз ми все адаптуємось до нових обставин. У багатьох наших співгромадян на тлі того, що відбувається, почалися проблеми зі здоров’ям, не у кожного нервова система може витримати такий сильний та тривалий стрес.

У Європі мій чоловік не сидить без діла, має багато концертів, доходи з яких йде на благодійність, кілька проектів, які треба закінчити до того, як повернутися додому. В Україну Льоша приїде дуже скоро, хоча я переживаю з приводу хейту, з яким він уже зіткнувся і який тільки посилюється, хоча причин для такої ненависті немає», — ділиться своїми переживаннями Настя.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!