Відданий кіт чекав нерухомо свою господиню, яка потрапила в лікарню

Відданий кіт чекав нерухомо свою господиню, яка потрапила в лікарню

Цей вірний кіт чекав на свою господиню цілих два тижні.

Люди переважно згадують собак, якщо ідеться про вірність та відданість господарю. Котів же сприймають як егоїстичних тваринок, які просто терплять людей. Але сьогодні ми вам розповімо історію, яка доводить зворотне.

Ця історія трапилася в невеликому містечку, у якому проживала бабуся з котиком Мурчиком. Діти вже давно поодружувалися та переїхали в більші міста, чоловік помер та й залишилася жінка самотня.

Бабусі зовсім не вистачало пенсії, щоб прогодувати себе, адже комунальні платежі треба було заплатити, ліки придбати, так і на харчі мало що залишалося. Влаштувалася старенька на роботу прибиральницею в магазин.

Працювала кожного дня, а котику дозволяла гуляти надворі. Ввечері Мурчик повертався додому та й зустрічав свою господиню з роботи, немов собака.

Так тривало довгий час, котик гуляє, зустрічає бабусю і разом йдуть додому, коротати вечори і ночі. Сусіди теж знали цього котика, тому завжди підгодовували його. Одного вечора бабуся не повернулася з роботи та й кота не було кому забрати.

Сусіди вияснили, що в бабусі стався серцевий напад і вона перебуває на лікування в лікарні. Кіт весь цей час, як вірний пес, стояв на своєму посту та кожного вечора визирав господиню. Сусіди його годували та передали бабусі, що з котом все добре.

Пенсіонерка пішла на поправку і лікарі виписали її додому, вона можна сказати «бігла» на зустріч до свого улюбленця. З того часу вона ні на мить не залишала Мурчика.

Ви любите котів?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!