Він роз’ївся до 227 кг і вже навіть написав заповіт, але потім все змінилося!

Чоловік, який їв усе підряд і ледь не позбувся життя, недавно поділився з результатами своєї величезної праці. Він скинув приблизно сто шістдесят кілограм. Зайва шкіра, обвисла після зниження ваги, важила близько тринадцяти кілограм.

Оскільки тридцятишестирічний Зак Мур був упевнений, що його вага, врешті-решт, доведе його до могили, він записав прощальне відео для свого сина.

Вага Зака дорівнювала двохсот двадцяти семи кілограмам, а індекс тіла – шістдесят. Він повністю усвідомлював, що його життя висить на волосині.

У 2013 році чоловік був госпіталізований через харчове отруєння. Після цього його життя змінилося повністю. Він зрозумів, що заради своєї сім’ї просто зобов’язаний взяти себе в руки.

Зак став вести зовсім інший спосіб життя. Він відмовився від газованих напоїв, кинув курити, перестав вживати цукор. Далі він зважився піти на операцію для того, щоб зменшити шлунок.

Протягом двох років Зак активно працював над собою. Після операції він став помітно втрачати вагу. Крім дієти, чоловік навантажував себе і фізично. Він робив десять тисяч кроків щодня.

Оскільки перетворення було досить екстремальним, у нього з’явилися проблеми зі здоров’ям. Його шкіра обвисла, проявилися старі болячки, і він пересувався з працею. З тих пір Зак був змушений пройти через десять операцій, щоб прибрати обвислі шкіру і привести себе в порядок.

Зараз чоловік готовий жити нормальним життям. Він шалено радий, що тепер має можливість грати зі своєю дитиною, веселитися.

За словами Мура, його ненажерливість мало не погубила його. Але він не здався, знайшов в собі мужність, активно попрацював для того, щоб отримати такий результат, яким на сьогоднішній день може похвалитися.

При величезній вазі чоловік їв все, що йому приходило в голову. Щодня він міг випити два літри Кока-Коли. Після того як він потрапив до лікарні і сів на дієту, протягом ста днів він скинув приблизно п’ятдесят кілограм.

Зак прийняв рішення лягти під ніж лікаря, оскільки він не мав можливості нормально спати, дихати.

Чоловік в минулому займався організацією боїв змішаних єдиноборств, але, оскільки довгий час не займався спортом, його м’язи втратили колишню міць. Він був змушений з чистого аркуша займатися спортом, щоб набрати м’язову масу. Мур вирішив почати з верхньої частини тіла, далі став качати спину, ноги, сідниці.

Зак навіть в самих хороших снах не міг побачити, що його живіт стане плоским. Результат великих складнощів здивував не тільки самого Зака, але і всіх оточуючих.

За словами чоловіка, зараз він може робити багато звичайних речей без особливого утруднення. Наприклад, він може спокійно водити автомобіль, відправитися похід зі своєю дитиною.

На сьогоднішній день він навіть може пробігти п’ять кілометрів, ходити в спортзал і при цьому буде відчувати себе чудово. Зак не хотів, щоб його син ріс без батька і заради нього він почав боротися.

На даний момент чоловік намагається зібрати гроші для видалення зайвої шкіри в області ніг. Ця операція допоможе виглядати нормально в одязі.

Мур задоволений і своїм нинішнім виглядом. Він, нарешті, усвідомив, що може жити повноцінним життям.

За матеріалами

 

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!