Вона нагодувала бездомного сніданком. А він вручив їй записку, яка підриває свідомість!

Іноді навіть самі незначні речі можуть сильно вплинути на наше подальше життя.

Кейсі Фішер, студентка з Нью Гемпшира зробила одного разу добру справу – купила бездомному кави і булочку. У відповідь замість подяки він засунув їй наспіх написану записку в руки і Кейсі остовпіла: здається, вона тільки що врятувала людині життя.

Два роки тому Кейсі (яка, до слова, є молодою матусею) пішла в перерві між парами в місцевий ресторанчик, щоб купити кави. На своєму шляху вона побачила бездомного чоловіка, який просив милостиню і співав пісні на узбіччі дороги. Ледве назбиравши долар, він відправився в той же ресторан, щоб купити кави.

Всі люди шарахалися від нього, але тільки не Кейсі. Будучи по натурі дуже цікавою, вона почала розпитувати його про те, як він прийшов до такого життя.

Спочатку чоловік був неговіркий, і Кейсі купила йому каву і булочку. Тоді бездомного прорвало і вони проговорили близько двох годин на усі теми, що тільки можна.

Чоловік на ім’я Кріс розповів Кейсі про своє нелегке життя. Люди, як правило, вчиняли з ним підло через те, що він бездомний. Він розповів їй, як його мати померла від раку, як у нього не було батька і як наркотики перетворили його в людину, яку він ненавидів.

«Кріс виявився одним з найчесніших, кого я зустрічала на своєму шляху», – пояснює Кейсі.

Коли вони розпрощалися, Кріс простягнув дівчині записку, в якій були написано шокуючі слова …

«Я хотів накласти на себе руки сьогодні, – було надряпано на листочку кострубатою рукою, – але завдяки тобі я не стану цього робити. Дякую тобі, прекрасна людина ».

Чого варте життя чужої людини? Це не тільки ціна булочки, кава і двох годин вільного часу … Але Кейсі вдалося зробити багато для життя цієї людини за такий короткий термін.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!