Вперше в житті він вирішив «поспати ще 5 хвилиночок» і це несподівано врятувало йому життя

Випадковості не випадкові, чи не так? Для Раймонда Боулінга з американської Індіани той пам’ятний ранок став найкращим доказом правдивості цієї тези. Чоловік мав досить рідкісну і похвальну звичку – ніколи не дозволяв собі валятися в ліжку. Це його трохи і не згубило.

Раймонд вже багато років в силу способу життя звик прокидатися рано, о 5:30, і будильник стабільно виставлений на цей час. Однак у більшості випадків внутрішнє чуття будить його трохи раніше і ніколи раніше у нього не виникала думка, що ж є ще законні кілька хвилин сну. Прокинувся – вставай, все просто.

Але того ранку, несподівано для себе, він вирішив: ці 6 хвилин до дзвінка будильника я ще подрімаю. А через деякий час почув страшний гуркіт з ванної і коли забіг туди, то побачив … ось це!

Для порівняння, зазвичай ванна кімната в будинку Боулінга виглядає зовсім інакше. І ніякі дерева з даху не звисають – в ту ніч був сильний шторм і відламаний шматок пробив покрівлю з величезною силою, дивом застрягши в такому положенні.

Зверніть увагу, де стирчить деревяха – біля самої раковини, де вранці Раймонжд зазвичай вмивається і чистить зуби. Якби він по давно заведеною звичкою встав з ліжка і зайнявся б гігієнічними процедурами, то напевно потрапив під удар.

Шторм був найсильніший – вже потім він дізнався, що з шосе здувало вантажівки, а гілка відірвалася від величезного 30-метрового дуба неподалік. Але Раймонд спав міцно і навіть не підозрював, яка небезпека йому загрожує, однак інтуїція чи щось інше допомогли йому врятуватися.

Висновок: довіряйте своїм відчуттям. І спіть вдосталь.

Джерело

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!