– Вийшов на сцену у Москві, назвав себе патріотом України та давай читати вірші. Це нормально взагалі? – російська продюсерка про Івана Дорна

До 24 лютого Іван Дорн гастролював територією Pocії. Артист цього ніколи не приховував. Зараз він повністю розірвав усі відносини з країною агресором, нещадно критикує російську владу, підтримує Україну і збирає гроші для українських біженців.

Подібна позиція Дорна багатьох у Pocії зачепила, співаку навіть дорікнули в зрадництві. А нещодавно відомий pocійcький продюсер та організатор концертів Олеся Сазикіна поскаржилася на Івана Дорна.

Виявилося, Сазикіна влаштовувала кілька концертів Дорна в Москві. Один був перед Новим роком. Однією з вимог Дорна, яка дуже обурила дівчину, було принести в його номер прапор України та заповнити кімнати жовтими та блакитними кульками.

«Ми з хлопцями поки знайшли кульки цих кольорів, потім весь день надували їх. Навіщо це взагалі потрібне», — обурилася Сазикіна.

Були сюрпризи від Івана Дорна та на самому концерті. Натомість, щоб співати свої хіти, частину часу з концерту співак присвятив читанню віршів українською мовою.

«Вийшов на сцену у Москві, назвав себе патріотом України та давай читати вірші. Це нормально взагалі? А потім ще слухав новорічний виступ Зеленського замість того, щоб співати», — обурилася організатор.

Цікавий концерт Іван улаштував для москвичів.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!