Я не забобонна, та мені знається, що мене прокляли! Тепер боюся вийти з дому…

Не вірю в ворожіння і взагалі боюся всіх цих “дай погадаю, долю передбачу”. Я дуже близько все сприймаю і можу просто сама себе потім накрутити та довести до сліз. Подруги по ворожках їздять, до якихось “бабок” звертаються, а я боюся. А нещодавно був випадок, який мене просто вибив із колії.

Такі “жіночки” в місті у нас блукають постійно – ринками, вокзалами, з купою дітей за подолом. І все б нічого, але прилипають – у буквальному розумінні – зі своїми застереженнями, і поки що хоч щось не виманять, не заспокояться. Подруги мої слабші та ввічливіші, ще зупиняються, якось намагаються тактовно сказати, що не цікавить. А я не можу, мене одразу в жар кидає і серце починає битися. Я завжди від них кидаюся. Не має значення, як це виглядає, боюся, і все.

На тому тижні я пішла проводжати подругу на поїзд, і одна така циганська матуся з купою дітей прилипла до мене. Поки ми прощалися, вона все крутилася поруч, мабуть, чекала. Подруга помітила, мені каже, мовляв, розвернешся і разом із натовпом йди до виходу з перону, від людей не відставай – і норм, проб’єшся.

Але та людей не побоялася. Підійшла до мене і пішла поряд, в обличчя намагається заглянути

– Ти гарна, давай, розповім долю, – і тягнеться до мене.

Я йду далі. Відсуваюсь від неї, бо просто неприємна її дуже близька присутність, і йду. Ні, лізе майже під ноги.

– Є в тебе подруга, дивиться на твого милого, хоче його серце відібрати. Псування хоче навести на тебе, проклясти.

Ага, як же. Іду далі. Вона не відстає. Я вже ловлю на собі погляди перехожих, хтось просто пильнує, хтось співчуває, але чомусь жоден не приходить на допомогу, хоча по мені вже явно видно, що мене трясе.

Циганка за своє:

– Ось бачу, у тебе серце добре, але багато, хто тобі зла бажає. Страждаєш через це.

Вона намагається схопити мене за руку, і тут я просто не витримую та зупиняюся.

– Відчепись! – Кажу.

Гучно, щоб вона замовкла, бо щось бурмоче вже про своїх голодних дітей і почала просити кілька гривень “на хліб”. Я ще голосніше вигукнула, що грошей не дам й пішла. І тут чую її голос мені слідом:

– Та й будь ти проклята!

І в мене, як ноги, підкосилися. Я доїхала додому вся в сльозах, чоловік ніяк не зрозуміє, в чому справа, а я зупинитися не можу, тремчу, реву.

Абияк йому розповіла, що циганка мене прокляла, він “тьху ти, та дурниці, що ти їм віриш”.

А я не можу. В Інтернеті начиталася про всяке, ще страшніше. Думаю тепер про це щодня, чекаю, раптом що станеться…

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!