Як змінилася найкрасивіша дівчинка США, яка перемогла в 300 конкурсах краси

Дівчина Іден Вуд в модельному бізнесі провела всього п’ять з невеликим років. Але на даний момент – це майже половина її життя. З самого народження про маля говорили, що вона красуня. Тому її мама вирішила віддати дитину на конкурс краси серед немовлят.

У 2006 році, коли дівчинці ледь виповнився рік, вона стала переможцем свого першого конкурсу. Після дебютного успіху, нагороди на маленьку Вуд посипалися, як з рогу достатку.

За три роки вона триста разів ставала переможницею різноманітних конкурсів міні-міс Америки. Маленьку навіть прозвали – найкрасивіша дитина Сполучених Штатів. Скільки було фотосесій, навіть її мама не зможе перерахувати.

Кілька разів дівчинка знімалася в художніх картинах. Незліченна кількість разів у неї брали інтерв’ю, і вона була учасницею реаліті-шоу. Її обличчя постійно миготіло на екрані. Все своє дитинство дівчинка провела на подіумі.

Простих радощів кшталт гри з ляльками або з спілкування з друзями, прогулянок по вулиці, катання на велосипеді у Іден не було. Та й друзів в ранньому дитинстві не могло в неї бути – одні лише суперниці.

До шести років у Вуд весь день був прописаний до дрібниць: зйомки, відвідування салонів краси і (о, жах для здоров’я дитини) походи в солярії. Дівчинка частіше ходила на каблуках, ніж, скажімо, в тапочках. На голові у неї постійно були немислимі зачіски.

До речі, в самій Америці у дитячих конкурсів краси безліч супротивників. Вони вважають, що такі заходи є знущаннями над малюками, які віднімають у дітей дитинство.

Коли Іден виповнилося шість, мама вирішила, що з неї вистачить модельного бізнесу. Вона завершила кар’єру моделі. Зараз дівчинці тринадцять. Тепер на питання: «Ким хочеш стати, коли виростеш?», Вуд відповідає: «суперзіркою, на кшталт Майлі Сайрус або Періс Хілтон».

Правда, крім всесвітньої популярності, обидві прославилися і своїми скандалами і п’яними загулами. Дуже хочеться вірити, що підліток, коли стане старше, не пуститься в усі тяжкі, як її кумири.

Але дівчинка не перестає підійматися на Олімп слави. Вуд починає записувати свій музичний альбом. Її мама (вона ж менеджер зірочки) хоче випустити серію дитячих ляльок з обличчям дочки. Мало того, Іден написала автобіографічну книгу під назвою «Від колиски до корони».

За своє поки коротке життя американська дівчинка змогла заробити не одну сотню тисяч доларів. Вона забезпечила не тільки себе, але і своїх батьків. Однак історія знає дуже багато прикладів, коли гроші і слава розбещували юних зірок. Як буде в цьому випадку – час покаже.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!