Яструб зібрався викрасти курочку, але подружку відбили козел і півень: нема чого тут розбійничати!

Це тільки люди думають, що тварини змагаються і виживають у війні видів. Ні! За сприятливих обставин вони чудово ладнають один з одним і навіть вміють домовлятися. Діють командою, ви тільки спостерігайте за ними!

Ця історія сталася на голландській фермі, потрапила на відеокамери, вчені зоопсихологи терміново переглядають свої погляди: тварини вміють дружити та дбати один про одного!

Козел із півнем відбили у яструба курочку, адже своїх не кидає ніхто! Вони знали, де свій, а де чужий і не дозволили поживитись подругою.

На записі можна спостерігати, як яструб кидається з повітря на курочку, що спокійно пасеться на траві. Він клює її так, що пір’я в повітря злітає. Але козлик Брін та півник кидаються на допомогу. Вони діють так рішуче, що яструб сахається, від такої парочки порятунку немає. Вони гнали його, на шум вибіг власник і не повірив очам своїм.

Він розповів, що це вже третя спроба яструба поживитися, але й минулого разу курчат відбивали коза з індичкою. Такі ось сучасні бременські музиканти, один за всіх, усі за одного!

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!