Запитав у жінок, що для них найголовніше в чоловікові. Не здивований, що багато з них самотні

Поняття щасливих та гармонійних стосунків у кожного своє. І як наслідок від цього багато залежить. Тобто від критеріїв у голові, які ми самі вигадуємо.

Не приховуватиму, часом мені дійсно цікаво, чому багато жінок самотні. Адже серед них дуже багато красивих, дбайливих, прекрасних дівчат. Чи можлива справа в їхніх вимогах? Тому часом я питаю:

— Що для вас найголовніше у чоловікові?

Ви напевно подумали про те, що головне – гроші, машини, квартири. Але все не так сумно. Не брешу, що це неважливо і ніхто про це не говорив, але це було не першим пунктом.

1. У твоєму житті є тільки я

Жінки власниці. Вони не визнають когось поруч із вами. Тобто. друзів, знайомих і тим більше подруг. Все це у вашому житті треба виключити. Тепер центром вашого всесвіту стає дівчина.

Якщо ви живете разом, це питання буде не таким гострим. Ну принаймні доти, доки ви не зберетеся зустрітися з друзями.

А от якщо ваші стосунки ще тільки будуються і ви просто зустрічаєтеся, то можуть бути проблеми. Жінки люблять, коли їм дарують увагу, коли вони важливі для вас. Тобто, жінка хоче відчувати важливість. І саме це вона хоче одержувати від свого чоловіка.

2. Турбота про мене

Плавно із попереднього пункту йде турбота. Знову ж таки всі чоловічі «якості» будуються навколо неї. Це свого роду інфантильність. Але спробуйте зараз знайти не інфантильну дівчину. Вам з такою мабуть і самому не захочеться спілкуватися. Адже вона буде надто самостійною.

Так ось більшість дівчат, зокрема молодих, хоче отримувати увагу. Тобто. вони хочуть якусь турботу. У всякому разі, це так називається.

Але турбота це: доглядати її, дарувати щось, ходити кудись разом.

Тому теплий плед та сніданок у ліжко напевно не всі оцінять. Але не варто це відкидати. Романтики досі подобаються дівчатам.

3. Заможність

Ну, ось ми і підібралися до фінансів. Безумовно, це дуже важливо. Та й думаю для чоловіків також. Ніхто не хочеться тягнути на собі партнера. Який у цьому взагалі смисл.

Тому для дівчат важливо, щоб чоловік щось із себе уявляв. Тобто, кота у мішку ніхто не хоче. Саме тому зараз така популярна велика різниця у віці.

Молоді парубки рідко бувають заможними. Найчастіше вони ще років до 30 у пошуку себе. А дівчата не хочуть на це витрачати свій час. Їм хочеться тут і зараз.

4. Освіченість

Це може здатися дивним. Але дівчата люблять розумних чоловіків. Під освіченістю розумію, що чоловік розвивається. Тобто, він не просто має вищу освіту, а постійно чогось навчається, щось читає.

Коли чоловік чимось захоплений, це завжди добре, а дівчата це особливо люблять. Нікому не цікаво буде з тим, хто взагалі нічого не робить. Тупо лежить на дивані та дивиться телевізор.

Власне після цього постає питання. А чому ж тоді я написав, що не здивований самотністю дівчат?

І все насправді просто. Вимагати може будь-хто, а що ви даєте в заміну? Тільки себе як центр світу? Але так стосунки не збудувати.

У цьому вся проблема. Молоді дівчата, які страждають на самотність, найчастіше не можуть зіставити адекватність своїх вимог. Я вже напевно далеко не вперше це говорю.

Відносини це насамперед вигода, а щоб стосунки були довгими та щасливими, то вигода має бути взаємною. Не можна просто бути вродливою дівчинкою і на цьому все. Це спрацює тільки в тому випадку, якщо для чоловіка важливо лише це. Але зазвичай це не рівноцінний обмін і найчастіше питання грошей. Тож не можна це ставити як свій головний плюс.

Щоб чоловік відповідав вашим вимогам, ви також маєте відповідати його вимогам. Банально та просто, але факт. Розвивайтеся і рано чи пізно знайдеться чоловік, якого ви зацікавите.

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!