Зефірний крем

Зефірний крем

Пружним і повітряним  зефірним кремом  можна змастити будь-які коржі, але особливо вдало він поєднується з бісквітом. Спечіть основу, розріжте її поздовжньо і змастіть пропонованим кремом, чергуючи шари з джемом або повидлом –  святковий десерт  готовий!

У приготуванні ми беремо купований зефір, але його можна зробити вдома за цим рецептом. Тоді в нашому випадку використовуйте неохолоджену масу. Зверніть увагу, що цукор в крем не слід додавати: солодощів зефіру буде досить.

Інгредієнти
Зефір 100 г
Вершкове масло 100 г

приготування
1.Зефір помістіть в скляну банку, не роз’єднуючи половинки. Поставте в мікрохвильовку на 30 секунд. Масло наріжте кубиками, дайте йому трохи розм’якнути.
2.Підогрітий зефір необхідно збити міксером, додаючи шматочки масла. Після того як використовуєте половину масла, припиніть збивати.
3.Покладіть банку з кремом в каструлю з холодною водою і продовжуйте збивати, додаючи масло, що залишилося. Через 5 хвилин крем готовий!

Крем з зефіру  можна використовувати в якості наповнювача для еклерів або для прикраси десертів: за допомогою кулінарного шприца ви легко зробите стійкі листочки, квіти або смужки. А цим чудовим рецептом не забудьте поділиться з друзями!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!