Зворушливі кадри, як тато-лев вперше зустрічає свого малюка

Народження дитинчат – завжди велика подія в житті будь-якого зоопарку. Багато звірів вкрай неохоче розмножуються в неволі, і появу малюків можна вважати формою довіри до співробітників. в кінці липня довгоочікуване поповнення сталося в Денвері. У Неліі і Тобіаса народився левеня. Щасливій ​​матусі сім років (що для левиці є середнім віком), батькові – три роки.

Чудова подія так би і залишилося локальною новиною, якби не дивовижна реакція батька сімейства на появу спадкоємця.

Вперше побачивши сина, величезний лев нібито сів навпочіпки, як це роблять люди, щоб опинитися на одному рівні з дитиною. Така поведінка нехарактерна для левів – зі своїми левенятами вони суворі, а чужих і зовсім можуть вбити.

За допомогою унікального відео Денверський зоопарк намагається зібрати кошти на утримання левів. Глядачі, до того ж, можуть запропонувати ім’я для нового жителя звіринця. Співробітники хваляться, що їм вже надійшло безліч варіантів. Серед вподобаних – Меру (гора в Африці), Тату ( «третій» на суахілі) та інші.

А малюк тим часом пізнає світ і грає зі своєю зведеною сестрою. Вона, втім, годиться йому в тітки. Камара трохи старша батька сімейства. Як повідомляє Інстаграм зоопарку (@denverzoo), у малюка сама ласкава й уважна кузина!

Цей зоопарк, до слова, знаменитий своїми природоохоронними ініціативами – не тільки в Денвері, але і в інших регіонах. Його співробітники постійно привертають волонтерів, піднімають важливі питання екології та турботи про дику природу. Крім того, ви можете «усиновити» будь-якого з 4300 звірів, що живуть в звіринці. Деяким навіть дозволяють взяти свого вихованця погостювати додому.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!