Звичайна харчова сода і лимон.Цілий список корисних і ефективних властивостей.

Звичайна харчова сода і лимон.Цілий список корисних і ефективних властивостей.

Цілий список корисних і ефективних властивостей.

Чому лимонний сік?
Лимонний сік кислий, але він створює лужне середовище всередині вашого організму після того, як метаболізується .  Він полегшує травні проблеми, такі як кислотний рефлюкс / печія, запори, здуття живота і нудота. Лимонний сік також запобігає каменям в нирках,має  високий вміст вітаміну С і В, є природним антисептиком.

Лимон володіє анти-канцерогенними властивостями, оскільки містить лімоноіди, фітохімічні з’єднання, знайдені в ряді цитрусових. Лимон також використовується, для того щоб допомогти збалансувати рН-рівень.
Сильний антимікробний ефект.
Сильна антимікробна дія лимонів пов’язана з високим вмістом вітаміну С, який має широкий спектр активності проти бактеріальних і грибкових інфекцій.

Крім того, він може допомогти усунути внутрішніх паразитів і черв’яків, а так само регулювати рівень артеріального тиску. Крім того, це потужний антидепресант, який ефективно знижує рівень стресу.

Як приготувати цю суміш?
Все дуже просто, змішайте 200 мл лимонного соку з однією чайною ложкою харчової соди в чашці, за бажанням ви можете розвести суміш дистильованою водою і ваш чудотворний напій готовий! Споживати напій необхідно перед сніданком на голодний шлунок для кращого ефекту.

Перед вживанням проконсультуйтесь з лікарем!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!