13 речей, які чоловіки не розуміють в жінках

Жінки завжди залишатимуться загадкою для чоловіків. Часом здається, що чоловіки просто не здатні зрозуміти своїх коханих так, як їм би цього хотілося. Чому ж все так? Чому чоловікам так складно виявляти розуміння, особливо коли справа доходить до наступних речей:

1. Коли вона говорить, що у неї все в порядку.

Коли жінка говорить, що з нею все в порядку, зазвичай це означає прямо протилежне. Чоловікові варто звернути увагу на подібну фразу.

Вона не обов’язково очікує, що партнер прочитає її думки, просто хоче якоїсь частки співпереживання, того, щоб він відчував, коли у неї щось не так.

2. Коли вона говорить, що їй потрібно залишитися одній.

Жінка зовсім не хоче залишатися на самоті тривалий час. Просто іноді потребує особистий простір, щоб розібратися з собою і своїми емоціями. Ця необхідність зовсім не означає, що чоловік може вважати себе вільним і творити що заманеться.

Просто дайте коханій час побути з собою. Проявіть терпіння, вона скоро повернеться.

3. Коли вона емоційно реагує.

Жінки реагують на ситуації – і це як раз нормально. А ось чоловіки – просто не реагують.

Варто намагатися розглядати речі з різних точок зору, так ви не опинитеся в глухому куті.

4. Вона ЗАВЖДИ знає правду.

Жінки люблять спостерігати за тим, як чоловіки заплутуються у власній брехні. Як неймовірно складно їм зізнатися і сказати правду.

Як би чоловік не старався викрутитися, в результаті він все одно програє. Жінки дуже добре відчувають, коли партнери не чесні з ними.

5. Жіночі фантазії.

Жінки люблять фантазувати. Саме тому вони дивляться мелодрами, ідеалізують своїх улюблених чоловіків і хочуть, щоб в реальному житті вони трохи наблизилися до цього ідеалу.

Жінки хочуть іскри і приємно дивуватися. Вони хочуть казки. Насправді, це не так складно, якщо трохи постаратися.

6. Вона завжди хоче знати, що відчуває чоловік.

Краще не відповідати коротко і формально. Поділіться з коханою своїми думками і почуттями. Дайте їй зрозуміти, що можете розповісти їй про що завгодно. Дайте зрозуміти, що не боїтеся бути з нею самим собою.

7. Вона хоче, щоб він пам’ятав про всі важливі дати у відносинах.

Якщо ви дійсно часто забуваєте, варто завести щоденник і записувати туди важливу інформацію. Так ви точно не забудете. Важливі дати і моменти в житті пари не просто так називають важливими.

8. Вона не вважає коктейль, яким її пригостили, приводом для чогось більшого.

Якщо жінка погоджується випити коктейль, яким ви її пригостили в барі, це зовсім не означає, що ви їй цікаві. Це може означати, що їй просто подобається цей коктейль.

Якщо ви вирішили пригостити дівчину напоєм, не чекайте, що вона погодиться на продовження знайомства. Жіночу любов не купиш за коктейлі.

9. Їй досі подобаються джентльмени.

Уміння вести себе по-лицарськи все ще затребуване. Ваша дівчина з цим однозначно погодиться.

Практикуйтеся в мистецтві бути джентльменом. Не обов’язково здійснювати подвиги, просто відкривайте двері і подавайте їй руку, коли вона виходить з авто, допомагайте надіти пальто та інше.

10. Їй дуже подобаються подарунки.

Навіть якщо дівчина каже, що їй не потрібні ніякі подарунки на день Святого Валентина або Різдво, все одно купіть їй що-небудь. Зовсім не обов’язково велике і дороге. Головне, щоб це був подарунок, зроблений від щирого серця. Щоб він щось значив для вас обох.

11. Відповіді на повідомлення – обов’язкові.

Ви граєте в гру на комп’ютері, і в цей момент приходить повідомлення від дівчини? Варто відповісти їй відразу. Якщо вона вам пише, значить, потребує вашої уваги. Справжній джентльмен не змусить дівчину чекати і не буде її ігнорувати.

12. Вона носить резинку на зап’ясті.

Сильна дівчина повинна завжди і до всього бути готова. Вона не може знати, коли їй може знадобитися резинка для волосся, щоб зібрати волосся у хвіст. Саме тому у неї завжди є з собою готове рішення.

13. Вона дійсно хоче знати вашу думку про своє плаття.

Коли дівчина питає вас про те, як вона виглядає в цій сукні, чесно скажіть, що ви думаєте. Вона не хоче почути стандартну фразу на кшталт: «Ти виглядаєш надзвичайно, крихітко!» Вона хоче знати, що ви дійсно думаєте.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!