Знаки Зодіаку сильно відрізняються один від одного у всіх своїх проявах. І це прекрасно, хоч і неминуче ділить їх на різні групи і компанії.

Ніхто не вміє краще вирішувати конфлікти, ніж Терези. Але навіть вони не настільки послідовними і зосереджені, як Діва.

Хто з зодіакального кола є найрозумнішим? Якщо вірити астрологам, таких знаків – три.

Близнюки.

Близнюки перебувають під впливом Меркурія, а він відповідає за логіку, ерудицію та інтелект. Цей знак має світлий розум і відмінний інтелект. Близнюкам властиво швидко вирішувати навіть найскладніші завдання. А ще у них феноменальна пам’ять і талант швидко засвоювати інформацію укупі з проникливістю.

У Близнюків з дитинства спостерігається тяга до отримання освіти. Вони легко засвоюють матеріал і трансформують в авторські інформаційні конструкції.

Меркурій наділяє Близнюків: приголомшливою пам’яттю, швидким уловлюванням матеріалу, логікою. У більшості випадків у Близнюків математичний склад розуму.

Водолій.

У цього знака немає шансів на провал. Ніяких. Він ніколи не змириться з тим, щоб бути просто тінню в натовпі. Водолій зробить все, щоб встановити всюди свої порядки.

Якщо вони беруться за щось, то доводять справу до кінця. У цьому їм немає рівних. Водолію протегує планета Уран. З самого дитинства Водолії виявляють допитливий розум.

Навколишні сприймають їх як незвичайних дітей, вони люблять все робити на свій манер. Водолії добре розбираються в електроніці, стежать за новинками і люблять все ультрасучасне.

Це люди майбутнього. Їм подобається проводити експерименти – і наукові, і психологічні, і соціальні.

Діва.

Діві, як і Близнюкам, протегує Меркурій. Сильні сторони Діви – розвинений інтелект; вміння аналізувати; увага до нюансів.

Діву складно ввести в оману завдяки її практичності і помірного критицизму. Часто Діви з головою йдуть в науку і дослідження. Крім того, вони можуть бути прекрасними лікарями і медичними працівниками.

Спостереження показують, що є й винятки. Діви, які легко опановують математику здатні досягти успіху в будь-якій сфері і будуть одними з кращих.

Але якщо з математикою туго, то велика ймовірність того, що не все буде так гладко, як хочеться.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!