4 способи, як перестати себе накручувати

Накручування приносить суцільні нещастя. Воно створює проблеми, яких насправді немає. Більшість ситуацій, які мусуються нашою свідомістю, засновані на страху і занепокоєнню. Насправді прокручування в голові раз по раз негативної картинки не допомагає захиститися від неприємностей, а, навпаки, тільки провокуює їх появу.

«Лихо з розуму» позбавляє спокою, призводить до скоєння нераціональних, непотрібних, а часом і відверто руйнівних дій. Існує 4 дієвих способу припинити надмірну розумову діяльність.

1. Зупинитися і налаштуватися на позитив.

Ми живемо в суспільстві, де переважає негативне мислення. Тому важливо навчитися перемикати увагу на те, що доставляє радість. Поступово позитивні думки почнуть переважати, і ви будете почувати себе більш спокійно, переставши вигадувати проблеми. Ця установка дозволяє звести нанівець увагу до негативу в нашій свідомості.

2. Повторювати заспокійливі слова протягом дня.

Зверніть увагу на своє мислення прямо зараз. Зафіксуйте, які думки крутяться у вашій голові. Швидше за все, більшість з них пов’язані зі справами на поточний день, або з тим, що хтось образив або розлютив вас.

Не відчувати себе пригнічено, коли стільки негативу навколо, підтримувати послідовне позитивне мислення – не завжди легко. Тим не менш нав’язливим думкам можна протистояти простими позитивними словами.

Кожен раз, коли підступає відчуття тривоги, слід концентруватися на заспокійливих словах. наприклад:

  • спокій;
  • умиротворення;
  • легкість;
  • люблю, любов;
  • розслаблення;
  • вітер;.
  • пляж.

Останні два слова – декорації, які сприяють заспокоєнню, появі почуття впевненості і спокою. Слова несуть багато сенсу і сили, тому потрібно використовувати їх в своїх інтересах, щоб нівелювати стресові ситуації.

3 Жити тут і зараз.

Забудьте про завдання, які ви повинні виконати завтра. Перестаньте думати про невизначеність майбутнього, яке все одно залишиться невідомим. Якщо дозволити подібним думкам захопити розум, це може спровокувати сильний емоційний дискомфорт і привести до тривоги, депресії і хронічного стресу.

Більшість турбот викликано пережовуванням вигаданих ситуацій. Тому необхідно повернутися в реальність, особливо якщо з’явилося відчуття, що змодельовані фантазією картинки починають пригнічувати. Перехід від вимислу до реальності дозволяє зрозуміти, відчути реальний світ. Це можна перетворити в вправу. Згадайте, як подібне вдавалося просто робити в дитинстві.

4. Вийти на природу.

Природа – ідеальний спосіб відволіктися, відпустити тривожні думки. Можна влаштувати пікнік у вихідні або в обідню перерву прогулятися в парку. Якщо такий спосіб розслаблення вам не підходить, подумайте про те, щоб спланувати відпустку в гарному місці, подалі від суєти.

Єднання з природою заспокоює розум, й допомагає усвідомити, що тільки ми самі є авторами свого стресу. Тому що велика частина з того, що ми спостерігаємо щодня, – це всього лише стійка ілюзія.

Потрібно пам’ятати: природа не бореться з життям, і людині цього теж не слід робити. Немає сенсу надмірно захоплюватися дріб’язковими питаннями матеріального світу, тому що не можна знайти щастя тільки в матеріальних благах.

Світ знаходиться в нашому серці, а природа допоможе відродити стан гармонії, відволікаючи від напружених буднів.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!